Şehla?

Home / Şehla?

Neredeyiz?

Postane Mh. Manastır Yolu Cd.
No:22 Tuzla/İSTANBUL

Ne Çalarız?

Salı Günü Arabesk

Çarşamba Günü Fasıl

Cuma – Cumartesi DJ Alper Yalçın ile Türkçe 80’ler 90’lar

Diğer günler Akustik 80’ler 90’lar

İletişim

0216 446 36 22
0553 124 39 34
Tüm sorularınız için sehla@zamaninmeyhanesi.com

ŞEHLA?

Eski çağın sazlı, sözlü eğlencesine yeni bir yorum getiren Şehla, 80’ler ve 90’ların liste başı Türk Pop Müziği parçalarını DJ Performans eşliğinde misafirlerine sunuyor. Arabesk ve Fasıl gibi konsept gecelerle misafirlerine farklı deneyimler yaşatan Şehla, oryantal, darbuka ve ışıklı davul şovlarıyla eğlencenin doruk noktasını yakalıyor.

Menüsünde barındırdığı 40’tan fazla çeşit mezesiyle şehrin en iyi mezecilerine meydan okuyan Şehla, Türk, Ermeni ve Rum mutfağının örneklerine yer veriyor. Geniş ana yemek menüsü ve hesabını bilenler için oluşturduğu fiks menüleri ile ziyaretçilerine özel seçenekler de sunuyor.

300 kişilik ana salonu, 300 kişilik bahçesi ve 500 kişilik Substage adını verdiği etkinlik alanıyla geniş bir kitleye hitap eden Şehla, konumu ve deniz manzarası ile sizlere harika bir eğlence vaat ediyor.

MENÜ

Heading

MENÜMÜZ

40’tan fazla çeşitte mezemiz; et, balık ve tavuktan oluşan ana yemek seçeneklerimiz; güveçte ara sıcak seçeneklerimiz; her zevke uygun fiks menülerimiz ile sizlere en geniş meyhane menüsünü sunmaktan gurur duyuyoruz.

Verilerinizi gizli tutarız. Bu sayede sadece Şehla ile ilgili haberler size mail olarak gelir.

Only news and special offers